T-Mobile Ekstraklasa: Jagiellonia pokonała Legię. Śląsk przegał z Piastem. Polonia znów wygrała

Piłkarze Legii Warszawa przegrali na własnym stadionie 1:2 z Jagiellonią Białystok w meczu 11. kolejki T-Mobile Ekstraklasy. Dla podopiecznych Jana Urbana była to pierwsza porażka w tym sezonie. Goście po raz kolejny udowodnili, że są jedną z najlepszych drużyn grających na wyjeździe - gdzie zresztą jeszcze nie przegrali. Bohaterem spotkania został Tomasz Frankowski, który zdobył decydują bramkę w 77. minucie spotkania.
Do niespodzianki doszło we Wrocławiu, gdzie tamtejszy Śląsk przegrał 1:3 z Piastem Gliwice. Wszystko zaczęło się po myśli mistrzów Polski, bowiem w 29. minucie Sebastian Mila dał prowadzenie swojej drużynie. Rywale jeszcze przed przerwą potrafili odpowiedzieć dwoma bramkami - do siatki trafił Kędziora i Jurado. Niemal na kwadrans przed końcem wynik ustalił Zbozień.

T-Mobile Ekstraklasa: Jagiellonia pokonała Legię. Śląsk przegał z Piastem. Polonia znów wygrała T-Mobile Ekstraklasa: Jagiellonia pokonała Legię. Śląsk przegał z Piastem. Polonia znów wygrała

Ciągle bardzo dobrze w tym sezonie spisuje się Polonia Warszawa, która tym razem pokonała 1:0 Podbeskidzie Bielsko-Biała. Pierwsza połowa przeszła bez historii, z kolei w drugiej było już bardziej ciekawie. Czarne Koszule m.in. po raz czwarty z rzędu nie wykorzystały rzutu karnego w tym sezonie. Na szczęście dla zespołu ze stolicy, gracze nie mają problemów z trafianiem z akcji i tak właśnie padł zwycięski gol autorstwa Łukasza Piątka.