Logo

Snooker: Ronnie O'Sullivan zakończył karierę?

Ronnie O'Sullivan nie zawiódł fanów w Polsce i pojawił się w naszym kraju, aby wystąpić na turnieju pokazowym Lotto & Hot Shots Masters 3 w Zielonej Górze. Niestety podejście do tej imprezy mistrza świata pozostawiało wiele do życzenia. Anglik starał się wbijać bile, na które w normalnym turnieju nawet by nie spojrzał. W dodatku uderzenia te często nie kończyły się zdobytym punktem. Dopiero w grze pojedynczej jeden z najlepszych snookerzystów w historii pokazał klasę, kończąc 137-punktowym brejkiem.
Po spotkaniu O`Sullivan w rozmowie z dziennikarzami powiedział, że to już koniec jego "zawodniczego grania". Nie wiadomo jak traktować te słowa, bowiem snookerzysta ma to do siebie, że często zmienia swoje decyzje. - Mam nadzieję, że jeszcze zmieni zdanie. Ale z Ronniem nigdy nie wiadomo, co przyznaje nawet jego menedżer - powiedział Marcin Nitschke, organizator imprezy.

Snooker: Ronnie O'Sullivan zakończył karierę? Snooker: Ronnie O'Sullivan zakończył karierę? Snooker: Ronnie O'Sullivan zakończył karierę? Snooker: Ronnie O'Sullivan zakończył karierę? Snooker: Ronnie O'Sullivan zakończył karierę? Snooker: Ronnie O'Sullivan zakończył karierę?

2012-11-14 - P. Rączka

0

Komentarze do:
Snooker: Ronnie O'Sullivan zakończył karierę?

Podobne artykuły i galerie