Śląsk Wrocław przegrał z Hannoverem w Lidze Europy

Śląsk Wrocław przegrał na własnym stadionie 3:5 z Hannoverem 96 w pierwszym spotkaniu IV rundy eliminacji do Ligi Europy. Mistrzowie Polski zaliczają ostatnio fatalne wyniki, zatem kibice liczyli, że zespół weźmie się w garść w tak ważnym meczu i w końcu wywalczy dobry wynik. Niestety pierwsza połowa okazała się brutalnym widokiem, a podopieczni Oresta Lenczyka schodzili na przerwę przy wyniku 1:3.

Śląsk Wrocław przegrał z Hannoverem w Lidze Europy Śląsk Wrocław przegrał z Hannoverem w Lidze Europy

Ku zaskoczeniu druga odsłona wyglądała zupełnie inaczej - przynajmniej jej część. Po upływie godziny gry na tablicy wyników widniał wynik 3:3, a fani mogli spodziewać wspaniałego happy endu. Przez kolejne dwadzieścia minut toczyła się wyrównana gra, jednak końcówka należała do gości. Po raz kolejny Śląsk pokazał, że ma spore problemy w defensywie, przez po końcowym gwizdku schodził do szatni mając w świadomości kolejne dwa gole w plecy.