Serie A: Napoli wygrało z Torino

W spotkaniu 9. kolejki włoskiej Serie A piłkarze Napoli pokonali 2:0 Torino po dwóch golach Gonzao Higuaina z rzutu karnego w pierwszej połowie. Dla podopiecznych Rafaela Beniteza było to ważne spotkanie w kontekście walki o mistrzostwo Włoch, bowiem po niedawnej porażce z Romą, kolejna strata punktów mogła oznaczać dla nich stratę stracenie kontaktu z liderem. Pierwszą "jedenastkę" wywalczył w 14. minucie Dries Mertens, gdy wpadł na wystawioną nogę Nicoli Bellomo i teatralnie upadł na murawę.
Po pół godzinie gry Kamil Glik zablokował strzał ręką, a Andrea de Marco znów musiał wskazać na rzut karny. Turyńczycy kończyli mecz w dziesiątkę, bowiem tuż przed końcem Goran Pandev wychodził na czystą pozycję, a Migjenowi Bashy nie pozostało nic innego, jak powalić Macedończyka.

Serie A: Napoli wygrało z Torino Serie A: Napoli wygrało z Torino Serie A: Napoli wygrało z Torino Serie A: Napoli wygrało z Torino Serie A: Napoli wygrało z Torino Serie A: Napoli wygrało z Torino