Serie A: Milan w końcu odniósł zwycięstwo

AC Milan w końcu zaznał smak zwycięstwa w Serie A. Podopieczni Massimiliano Allegriego pokonali na wyjeździe 3:1 Catanię Calcio i przesunęli się bliżej środka tabeli. Spotkanie dla wicemistrzów Włoch nie było jednak łatwe, bowiem już w 10. minucie stracili gola po uderzeniu Lucasa Castro. Goście wzięli się bardzo szybko za odrabianie strat. Chwilę później wyrównał Riccardo Montlivo, a do pierwszej połowy wynik nie uległ już zmianie, choć goli mogło paść więcej.
Wynik remisowy utrzymywał się do 63. minuty, wówczas Milan na prowadzenie wyprowadził Mario Balotelli, który w ostatnich meczach spisuje się coraz lepiej. Niedługo potem czerwoną kartką ukarany został Panagiotis Tachtsidis i wiadomo już było, że goście tego dnia zdobędą trzy punkty. Kropkę nad "i" postawił Kaka, na dziesięć minut przed końcem.

Serie A: Milan w końcu odniósł zwycięstwo Serie A: Milan w końcu odniósł zwycięstwo Serie A: Milan w końcu odniósł zwycięstwo Serie A: Milan w końcu odniósł zwycięstwo Serie A: Milan w końcu odniósł zwycięstwo Serie A: Milan w końcu odniósł zwycięstwo