Serie A: Lazio Rzym pokonało AC Milan

Fatalnie wygląda sytuacja AC Milanu w tabeli. Wicemistrzowie Włoch znajdą się po 8. kolejce Serie A w dolnej części całej stawki i zapewne trochę im to zajmie, zanim się stamtąd wydostaną. Tym razem Rossoneri musieli uznać wyższość Lazio Rzym, przegrywając na ich terenie 2:3. Gospodarze już po pierwszej połowie prowadzili 2:0 po bramkach Hernanesa i Candreva. Tuż po przerwie trzeciego gola dla Biancocelesti zdobył Klose i praktycznie było już po meczu.
Milan się jednak nie poddawał i pomału kąsał rywala. Po godzinie gry De Jong zdobył pierwszą bramkę dla swojej drużyny, a gdy na dziesięć minut przed końcem gola kontaktowego strzelił El Shaarawy, wydawało się, że jeszcze wiele może się stać w tym meczu. Bramek już jednak więcej nie było.

Serie A: Lazio Rzym pokonało AC Milan Serie A: Lazio Rzym pokonało AC Milan Serie A: Lazio Rzym pokonało AC Milan Serie A: Lazio Rzym pokonało AC Milan Serie A: Lazio Rzym pokonało AC Milan Serie A: Lazio Rzym pokonało AC Milan