Serie A: Juventus wygrał z Lazio

W ostatnim meczu 32. kolejki Serie A piłkarze Juventusu Turyn pokonali na wyjeździe 2:0 Lazio Rzym i są już o krok od zdobycia kolejnego mistrzostwa Włoch w swojej historii. Obie drużyny w ostatnim czasie pożegnały się z grą w europejskich pucharach, dzięki czemu mogły skierować swoje wszystkie siły na to spotkanie. Bohaterem rywalizacji został Arturo Vidal, który zdobył obie bramki dla Starej Damy już w pierwszej połowie.
Mecz do ostatnich minut układał się pod dyktando gości, którzy spokojnie kontrolowali wydarzenia na boisku. Obrońcy tytułu mają obecnie 11 punktów przewagi, a patrząc na terminarz trudno wierzyć w to, że Milan bądź Napoli będą w stanie zniwelować ten dorobek.

Serie A: Juventus wygrał z Lazio Serie A: Juventus wygrał z Lazio Serie A: Juventus wygrał z Lazio Serie A: Juventus wygrał z Lazio Serie A: Juventus wygrał z Lazio Serie A: Juventus wygrał z Lazio