Serie A: Juventus pokonał Pescarę

W meczu 12. kolejki Serie A piłkarze Juventusu Turyn pokonując 6:1 Pescarę odnieśli kolejne wyjazdowe zwycięstwo w tym sezonie. Już w pierwszej połowie kibice mogli obejrzeć aż sześć goli. Stara Dama wyszła na dwubramkowe prowadzenie, ale gospodarze potrafili odpowiedzieć bramką kontaktową w 25. minucie. Od tego momentu gole zdobywali już tylko mistrzowie Włoch, którzy grali otwarty futbol i bardzo skuteczny.
Spotkanie życia rozegrał Quagliarella, który oprócz trzech bramek zaliczył również trzy asysty. Po tym zwycięstwie Juventus na pewno będzie liderem tabeli i pozostaje mu tylko czekać na to, co zrobi Inter Mediolan.

Serie A: Juventus pokonał Pescarę Serie A: Juventus pokonał Pescarę Serie A: Juventus pokonał Pescarę Serie A: Juventus pokonał Pescarę Serie A: Juventus pokonał Pescarę Serie A: Juventus pokonał Pescarę