Serie A: Juventus pokonał Fiorentinę

Piłkarze Juventusu Turyn pokonali 2:0 Fiorentinę w meczu 24. kolejki Serie A. W składzie gości nie wystąpił nowy nabytek, niedawno kupiony z Legii Warszawa - Rafał Wolski. Początek rywalizacji był bardzo otwarty, przez co obie drużyny miały okazje, aby wyjść na prowadzenie. Wraz z każdą minutą do głosu częściej zaczęła dochodzić Stara Dama, aż w końcu zdołała udokumentować przewagę golem zdobytym w 20. minucie przez Mirko Vucinića.
Rywale od razu próbowali zabrać się do odrabianie strat, ale szło im to dość ciężko. Podopieczni Antonio Conte jeszcze przed końcem pierwszej połowy zdobyli drugiego gola, a jego autorem był Alessandro Matriemu, który wykończył kapitalną akcję skonstruowaną przez Arturo Vidala. Juventus ma obecnie pięć punktów przewagi nad Napoli.

Serie A: Juventus pokonał Fiorentinę Serie A: Juventus pokonał Fiorentinę Serie A: Juventus pokonał Fiorentinę Serie A: Juventus pokonał Fiorentinę Serie A: Juventus pokonał Fiorentinę Serie A: Juventus pokonał Fiorentinę