Logo

Serie A: Juventus Turyn rozpoczął sezon od zwycięstwa

Udanie rozpoczęli obronę mistrzowskiego tytułu piłkarze Juventusu Turyn, którzy na inaugurację pokonali 2:0 Parmę. Spotkanie lepiej rozpoczęli goście, jednak z ich przewagi niewiele wynikało. Po pół godzinie gry doszło do bardzo kontrowersyjnej sytuacji. Znajdujący się na pozycji spalonej Lichtsteiner był faulowany w polu karnym, a sędzia wskazał na jedenastkę. Sprawiedliwości stało się zadość, gdyż uderzenie Vidala obronił Mirante.
W drugiej połowie mistrzowie Włoch grali już zdecydowanie lepiej w ofensywie. Po dziesięciu minutach od wznowieniu gry, pierwszą bramkę zdobył Lichtsteiner. Trzy minuty później Pirlo ponownie przypomniał o tym, że jest jednym z najlepszych egzekutorów rzutów wolnych na świecie.

Serie A: Juventus Turyn rozpoczął sezon od zwycięstwa Serie A: Juventus Turyn rozpoczął sezon od zwycięstwa Serie A: Juventus Turyn rozpoczął sezon od zwycięstwa Serie A: Juventus Turyn rozpoczął sezon od zwycięstwa Serie A: Juventus Turyn rozpoczął sezon od zwycięstwa Serie A: Juventus Turyn rozpoczął sezon od zwycięstwa

2012-08-26 - P. Rączka

0

Komentarze do:
Serie A: Juventus Turyn rozpoczął sezon od zwycięstwa

Podobne artykuły i galerie