Sport   »   Piłka nożna   »   Serie A: Inter zremisował z Milanem

Serie A: Inter zremisował z Milanem

2013.02.25//  P. Rączka
Hitowe spotkanie Interu Mediolan z AC Milanem w 26. kolejce Serie A zakończyło się remisem 1:1. Polscy kibice nie doczekali się debiutu Bartosza Salamona, który spędził na ławce rezerwowych cały mecz. Początek rywalizacji był bardzo zacięty, ale po kwadransie gry do głosu zaczęli dochodzić Rossoneri. Na gola nie trzeba było długo czekać, bo już w 21. minucie Boateng zagrał pomiędzy obrońcami, a prostopadłe podanie wykorzystał El Shaarawy.
Po zmianie stron obie drużyny dążyły do tego, aby zdobyć gola. Okazji ku temu nie brakowało, ale ze skutecznością było dużo gorzej. Sztuka ta udała się w końcu gospodarzom. W 71. minucie Nagatomo wrzucił piłkę w pole karne, a Schelotto skierował ją do siatki. Wynik tej konfrontacji mimo wszystko można uznać za sprawiedliwy.