Serie A: Fiorentina przegrała z Chievo

W mecz 10. kolejki ligi włoskiej Chievo pokonało 1:0 na własnym stadionie piłkarzy Fiorentiny. W bramce gości wystąpił od pierwszej do ostatniej minuty Artur Boruc. Mecz ten nie był wielkim widowiskiem. Choć lekką przewagę miały Fiołki, to jednak gospodarze oddali więcej strzałów na bramkę. Decydująca o zwycięstwie bramka padła w 66. minucie, a jej autorem był Luka Rigoniego, który sprytnie oszukał Boruca i bez trudu umieścił piłkę w siatce.
Oba zespoły jak na razie plasują się w dolnej części tabeli i z meczu na mecz muszą zdobywać cenne punkty, aby móc ze spokojem rozpocząć rundę wiosenną.

Serie A: Fiorentina przegrała z Chievo Serie A: Fiorentina przegrała z Chievo Serie A: Fiorentina przegrała z Chievo Serie A: Fiorentina przegrała z Chievo Serie A: Fiorentina przegrała z Chievo Serie A: Fiorentina przegrała z Chievo