Serie A: AS Roma zremisowała z Lazio Rzym

W meczu 31. kolejki Serie A piłkarze AS Romy zremisowali 1:1 z Lazio Rzym. Derbowe spotkanie nie obyło się w cieniu zamieszek pseudokibiców, którzy przed pierwszym gwizdkiem wszczęli awanturę przed Stadionem Olimpijskim – czterech zostało dźgniętym nożem, zaatakowano także karetkę pogotowania. Ci prawdziwi kibice mimo wszystko nie zawiedli i stworzyli wspaniałą atmosferę na trybunach, która była motorem napędowym dla ich pupili.
Wynik w 16. minucie otworzył Hernanes świetnie, który huknął z lewej nogi w samo okienko bramki Maartena Stekelenburga. Goście przeważali w pierwszej połowie, ale prowadzenia nie zdołali podwyższyć. Nie pomógł im w tym nawet rzut karny podyktowany zaraz na początku drugiej połowy. Chwilę później sytuacja się powtórzyła pod drugim polem karnym, ale tutaj Totti zdołał umieścić piłkę w siatce. Do końca wiele się działo, ale gole już nie padły.

Serie A: AS Roma zremisowała z Lazio Rzym Serie A: AS Roma zremisowała z Lazio Rzym Serie A: AS Roma zremisowała z Lazio Rzym Serie A: AS Roma zremisowała z Lazio Rzym Serie A: AS Roma zremisowała z Lazio Rzym Serie A: AS Roma zremisowała z Lazio Rzym