Serie A: AS Roma pokonała Genoę

AS Roma wygrała u siebie 3:1 z Genoą i jest coraz bliżej miejsc premiujących grą w europejskich pucharach. Pierwsza połowa zakończyła bramkowym remisem. Najpierw rzut karny wykorzystał Francesco Totti , a tuż przed przerwą wyrównał Marco Boriello. Po godzinie gry Giallorossi znów wyszli na prowadzenie, a tym razem dał je 18-letni Alessio Romagnoli. Goście ostatnie dziesięć minut grali w osłabieniu, a wykorzystał to pod sam koniec Simone Perrotta.
Największym wydarzeniem tego spotkania była 225. bramka Tottiego w barwach Romy. Włoch zrównał się pod względem liczby goli z inną legendą włoskiej ligi - Gunnarem Nordahlem. Piłkarza spotkała miła niespodzianka po meczu. - To bardzo wzruszający moment, szczególnie dlatego, że nie spodziewałem się zobaczyć moich dzieci. Nie wiedziałem, że są w ogóle na stadionie, co dopiero, że wyjdą do mnie z takim upominkiem. To będzie niezapomniane wspomnienie - skomentował wzruszony Totti, po otrzymaniu koszulki "Tato, jesteś najlepszy".

Serie A: AS Roma pokonała Genoę Serie A: AS Roma pokonała Genoę Serie A: AS Roma pokonała Genoę Serie A: AS Roma pokonała Genoę Serie A: AS Roma pokonała Genoę Serie A: AS Roma pokonała Genoę