Serie A: AC Milan znów zawiódł. Skuteczeny Balotelli

2013.12.08//  P. Rączka
Piłkarze Milanu po raz kolejny w tym sezonie stracili punkty. Tym razem podopieczni Massimiliano Allegriego zremisowali 2:2 na wyjeździe z Livorno. Goście dobrze rozpoczęli to spotkanie, gdyż już przy pierwszej nadarzającej się okazji objęli prowadzenie po golu Mario Balotelliego. W 26. minucie padło wyrównanie, gdy Gabriel nie poradził sobie z uderzeniem z dystansu Siligardiego. Do przerwy więcej goli nie padło, choć gospodarze mieli kilka dobrych sytuacji.
Po zmianie stron Super Mario mógł dać prowadzenie Rossoneri, ale nie wykorzystał sytuacji sam na sam. Sytuacja zemściła się po chwili, gdy Paulinho zachował się lepiej, niż reprezentant Włoch. Balotelli zrehabilitował się jednak pod koniec spotkania, gdy popisał się ładnym uderzeniem z rzutu wolnego.