Serie A: AC Milan wygrał z Lazio Rzym

W bezpośrednim meczu o trzecie miejsce w tabeli AC Milan pokonał 3:0 Lazio Rzym. Goście w ostatnim czasu mają znaczny spadek formy, bowiem przegrali już czwarte spotkanie z sześciu jakie rozegrali. Ta konfrontacja już od początku nie ułożyła się dla nich najlepiej, bowiem po kwadransie gry musieli grać w osłabieniu, po tym jak sędzia wyrzucił z boiska Antonio Candreva za faul na El Shaarawy, gdy ten wychodził na pozycję sam na sam.
Rossoneri szybko to wykorzystali i już do przerwy po golach Giampaolo Pazziniego i Kevina Prince Boatenga, prowadzili różnicą dwóch bramek. Wynik w drugiej połowie ustalił "Szaleniec", zdobywając swojego drugiego gola w meczu, a dwunastego w sezonie. Milan teraz goni drugie w tabeli Napoli, do którego traci pięć punktów.

Serie A: AC Milan wygrał z Lazio Rzym Serie A: AC Milan wygrał z Lazio Rzym Serie A: AC Milan wygrał z Lazio Rzym Serie A: AC Milan wygrał z Lazio Rzym Serie A: AC Milan wygrał z Lazio Rzym Serie A: AC Milan wygrał z Lazio Rzym