Serie A: AC Milan wygrał z Catanią

W meczu 15. kolejki Serie A piłkarze AC Milan wygrali 3:1 wyjazdowe spotkanie z Catanią Calcio. Gospodarze znakomicie rozpoczęli ten mecz, bowiem wyszli na prowadzenie już w 11. minucie po bramce Nicola Legrottaglie. Rossoneri próbowali odpowiedzieć, ale do końca pierwszej połowy nie potrafili zaskoczyć linii obronnej rywali, ani samego bramkarza. Zaraz na początku drugiej odsłony Pablo Barrientos otrzymał za faul czerwoną kartę i od tego momentu obraz gry zupełnie się zmienił.
Już po dziesięciu minutach od zmiany stron Milan wyszedł na prowadzenie po golach El Shaarawy i Boatenga. Ostatnie słowo należało do popularnego Faraona, który zdobył swoją drugą bramkę w tym meczu i powiększył przewagę w klasyfikacji króla strzelców nad pozostałymi zawodnikami.

Serie A: AC Milan wygrał z Catanią Serie A: AC Milan wygrał z Catanią Serie A: AC Milan wygrał z Catanią Serie A: AC Milan wygrał z Catanią Serie A: AC Milan wygrał z Catanią Serie A: AC Milan wygrał z Catanią