Serie A: AC Milan pokonał Parmę, hat-trick Nocerino

Po słabym początku sezonu, po raz kolejny z bardzo dobrej strony pokazali się piłkarze AC Milan, którzy pokonali 4:1 Parmę. Mistrzowie Włoch w pełni kontrolowali wydarzenia na boisku, przez pełne dziewięćdziesiąt minut gry. Bohaterem spotkania został Antonio Nocerin. 26-letni włoski pomocnik, który przez ostatnie lata występował w Palermo, zdobył w tym meczu hat-tricka.
Po upływie pół godziny gry Nocerino w przeciągu niespełna trzech minut wpisał się dwukrotnie na listę strzelców. Kolejna bramka padła dopiero w 73. minucie, a jej autorem był niezawodny w ostatnim czasie Zlatan Ibrahimović. Gospodarze odpowiedzi pięć minut później trafieniem Sebastiana Giovinco, jednak ostatni głos należał do Nocerino, który w ostatniej minucie meczu skompletował hat-tricka.

Serie A: AC Milan pokonał Parmę, hat-trick Nocerino Serie A: AC Milan pokonał Parmę, hat-trick Nocerino Serie A: AC Milan pokonał Parmę, hat-trick Nocerino Serie A: AC Milan pokonał Parmę, hat-trick Nocerino Serie A: AC Milan pokonał Parmę, hat-trick Nocerino Serie A: AC Milan pokonał Parmę, hat-trick Nocerino