Serie A: AC Milan pokonał AC Sienę

Mistrzowie Włoch bez większego problemu pokonali 2:0 na własnym stadionie AC Sienę w meczu 15. kolejki Serie A. Choć Rossonieri mieli znaczną przewagę to jednak udokumentowali ją dopiero w 54. minucie. Wynik otworzył Antonio Nocerino strzałem z szesnastu metrów, po dobrze rozegranym rzucie rożnym. Dziesięć minut później Zlatan Ibrahimovic strzałem z rzutu karnego ustalił wynik meczu.
AC Milan dzięki temu zwycięstwu powrócił na fotel lidera Serie A. Był to ich osiemnasty mecz na San Siro bez porażki.

Serie A: AC Milan pokonał AC Sienę Serie A: AC Milan pokonał AC Sienę Serie A: AC Milan pokonał AC Sienę Serie A: AC Milan pokonał AC Sienę Serie A: AC Milan pokonał AC Sienę Serie A: AC Milan pokonał AC Sienę