Logo

Sergio Aguero - "Za rok powalczymy o mistrzostwo"

Piłkarze Manchesteru City nie mogą uznać tego sezonu za w pełni udanego. W Premier League drużyna nie obroni mistrzowskiego tytułu i wszystko wskazuje na to, że zakończy rywalizację na drugim miejscu. Liga Mistrzów już drugi rok z rzędu okazała się zbyt wymagająca, przez co The Citizens odpadli znów na fazie grupowej. Sezon może uratować jeszcze Puchar Anglii, gdzie podopieczni Roberto Manciniego zagrają w finale.
- Walczymy o każde trofeum. W lidze tracimy do United zbyt dużo punktów. Powinniśmy spisywać się lepiej. Każdego roku chcemy sięgnąć po jakiś puchar. W efekcie bardzo chcemy zwyciężyć w FA Cup. Mamy dobrą drużynę. Teraz naszym celem jest FA Cup. W nowym sezonie postaramy się znów walczyć o tytuł mistrzowski - powiedział Aguero.

Sergio Aguero - "Za rok powalczymy o mistrzostwo" Sergio Aguero - "Za rok powalczymy o mistrzostwo" Sergio Aguero - "Za rok powalczymy o mistrzostwo" Sergio Aguero - "Za rok powalczymy o mistrzostwo" Sergio Aguero - "Za rok powalczymy o mistrzostwo" Sergio Aguero - "Za rok powalczymy o mistrzostwo"

2013-04-16 - P. Rączka

0

Komentarze do:
Sergio Aguero - "Za rok powalczymy o mistrzostwo"

Podobne artykuły i galerie