Logo

Semir Stilić w Wiśle Kraków?!

Portal Interia.pl informuje, że Semir Stilić wraca do ligi polskiej! Reprezentanta Bośni nie będzie jednak bronił barw Lecha Poznań, w którym spędził najlepsza lata swojej kariery, a Wisły Kraków. Piłkarz po odejściu z Kolejorza trafił do Karpata Lwów – w klubie tym rozegrał 22 spotkania, strzelając jednego gola. Obecnie gra w tureckim Gaziantepsporze, gdzie w rundzie jesiennej rozegrał tylko sześć meczów ligowych, raz trafiając do siatki. W rozgrywkach pucharowych natomiast w dwóch spotkaniach strzelił trzy gole.
- Zawsze widziałbym Semira w mojej drużynie. Wiem, jak wykorzystać potencjał tego zawodnika - mówił jakiś czas temu Franciszek Smuda, gdy temat sprowadzenia zawodnika pojawił się już kilka miesięcy wcześniej. O transferze jako pierwszy poinformował Michał Białoński za pośrednictwem Twittera, który od zawsze jest blisko Reymonta 22.

Semir Stilić w Wiśle Kraków?! Semir Stilić w Wiśle Kraków?! Semir Stilić w Wiśle Kraków?! Semir Stilić w Wiśle Kraków?! Semir Stilić w Wiśle Kraków?! Semir Stilić w Wiśle Kraków?!

2014-01-22 - P. Rączka

0

Komentarze do:
Semir Stilić w Wiśle Kraków?!

Podobne artykuły i galerie