Ronaldo wyrównał rekord Leo Messiego w Lidze Mistrzów

Zacięta rywalizacja Cristiano Ronaldo z Messim trwa w najlepsze. Tym razem Portugalczyk dzięki bramce w starciu przeciwko Borussii Dortmund wyrównał rekord swojego rywala z FC Barcelony, pod względem liczby zdobytych goli w jednym sezonie Ligi Mistrzów. Zdobywca Złotej Piłki ma już na koncie 14 goli w najbardziej prestiżowych rozgrywkach klubowych na Starym Kontynencie. Co ciekawe, Argentyńczyk miał wówczas średnią strzelania goli co 70 minut, natomiast CR7 trafia co 49 minut.
Wszystko wskazuje na to, że Ronaldo będzie mógł zostać samodzielnym liderem, bowiem przed nim jeszcze – jak wszystko na to wskazuje – przynajmniej jeszcze trzy mecze w tej fazie Ligi Mistrzów. Królewscy pokonali bowiem w pierwszym meczu 3:0 Borussię Dortmund i są faworytami w rewanżu.
Najlepsi strzelcy Ligi Mistrzów:
Cristiano Ronaldo 14 bramek (sezon 2013/14)
Lionel Messi 14 bramek (sezon 2011/12)
Mario Gomez 12 bramek (sezon 2011/12)
Lionel Messi 12 bramek (sezon 2010/11)
Cristiano Ronaldo 12 bramek (sezon 2012/13)
Ruud van Nistelrooy 12 bramek (sezon 2002/03)

Ronaldo wyrównał rekord Leo Messiego w Lidze Mistrzów Ronaldo wyrównał rekord Leo Messiego w Lidze Mistrzów Ronaldo wyrównał rekord Leo Messiego w Lidze Mistrzów Ronaldo wyrównał rekord Leo Messiego w Lidze Mistrzów Ronaldo wyrównał rekord Leo Messiego w Lidze Mistrzów Ronaldo wyrównał rekord Leo Messiego w Lidze Mistrzów