Logo

Ronaldo ogłosił datę zakończenia kariery piłkarskiej

Wiadomo już, kiedy legendarny brazylijski napastnik – Ronaldo zakończy sportową karierę. Popularny „El Fenómeno” obwieścił, że zamierza zawiesić buty na kołku w 2011 roku. Przedtem jednak marzy o zdobyciu pucharu za triumf w Copa Libertadores ze swoją obecną ekipą – Corinthians.

Ronaldo Ronaldo

Pod koniec przyszłego roku chciałbym zakończyć moją przygodę z futbolem. Mogę zapewnić, że do końca będę reprezentował barwy Corinthians” – powiedział Ronaldo.

Ronaldo Ronaldo

Ronaldo po powrocie do Brazylii radził sobie świetnie. W barwach Corinthians rozgrywał fenomenalne spotkania. Po pewnym czasie jednak zawodnik zaczął borykać się z urazami. Te zaś, spowodowały przerwę w treningach i problemy z nadwagą. Obecnie Ronaldo toczy bój o przedostanie się do wyjściowej jedenastki ekipy z Sao Paulo.

W tym roku cierpiałem na różne urazy. To stanowiło dla mnie największy problem. Dodatkowo wrócił mój problem z nadwagą i próbuję wrócić do optymalnej formy. Myślę, że zdołam grać jeszcze przez rok. Chciałbym w dalszym ciągu cieszyć występami fanów mojego zespołu” – dodał Brazylijczyk.


2010-10-02 - J. Knop

0

Komentarze do:
Ronaldo ogłosił datę zakończenia kariery piłkarskiej

Podobne artykuły i galerie