Real Madryt wygrał z Osasuną w Pucharze Hiszpanii

W meczu 1/8 Pucharu Hiszpanii piłkarze Realu Madryt pokonali 2:0 Osasunę Pampeluna i są bardzo blisko awansu do kolejnej rundy. Carlo Ancelotti nie potraktował tego spotkania ulgowo i w wyjściowym składzie wystawił wszystkich swoich najlepszych zawodników. Gospodarze wyszli na prowadzenie w 19. minucie, gdy w pole karne dośrodkowywał Luka Modrić, a precyzyjny strzał głową oddał Karim Benzema. Po tej bramce Królewscy nie atakowali już tak mocno.
Po zmianie stron podopieczni Carlo Ancelottiego dalej przeważali, ale nie forsowali tempa. Spokój się opłacił, bowiem koronkowa akcja w 59. minucie gry przyniosła trafienie Jese. Za tydzień odbędzie się spotkanie rewanżowe, a weekend Real zmierzy się w lidze z z Espanyolem Barcelona.

Real Madryt wygrał z Osasuną w Pucharze Hiszpanii Real Madryt wygrał z Osasuną w Pucharze Hiszpanii Real Madryt wygrał z Osasuną w Pucharze Hiszpanii Real Madryt wygrał z Osasuną w Pucharze Hiszpanii Real Madryt wygrał z Osasuną w Pucharze Hiszpanii Real Madryt wygrał z Osasuną w Pucharze Hiszpanii