Real Madryt stracił punkty z Villarreal w Primera Division

Piłkarze Realu Madryt zremisowali 1:1 z Villarreal w meczu 25. kolejki Primera Division i tym samym ich przewaga nad FC Barceloną zmalała do dwóch punktów. Królewscy po raz drugi w tym sezonie nie zdołali wywalczyć kompletu punktów na Santiago Bernabeu. Pierwsza bramkę w 52. minucie strzelił Cristiano Ronaldo, który wykorzysta rzut karny za faul jaki popełniono na nim. Nieco dziesięć minut później wyrównał Gerard Moreno.
- Jeśli to byłaby kwestia formy fizycznej, to dołek przyszedłby w drugiej połowie a nie pierwszej. Po prostu mieliśmy trudności z rytmem gry, bo trudno było o rozwiązania w ofensywie poza wrzutkami, dlatego rytm rozegrania był wolny. Dobrze dochodziliśmy na skrzydła, ale cyrkulacja piłki była wolna – tłmaczuł porażkę Ancelotti.

Real Madryt stracił punkty z Villarreal w Primera Division Real Madryt stracił punkty z Villarreal w Primera Division Real Madryt stracił punkty z Villarreal w Primera Division Real Madryt stracił punkty z Villarreal w Primera Division Real Madryt stracił punkty z Villarreal w Primera Division Real Madryt stracił punkty z Villarreal w Primera Division