Real Madryt odpada z Pucharu króla

W rewanżowym meczu z trzecioligowym Alcoron, Real zwyciężył 1:0 jednak nie odrobił straconych wcześniej bramek i musi pożegnać się z rozgrywkami o Puchar Króla.
By awansować dalej Real musiał odrobić stracone cztery bramki. Ale nie było ich stać na zbyt wiele. Przez 90 minut potrafili jedynie strzelić trzecioligowcom jedną bramkę.

Real Madryt - Alcoron Real Madryt - Alcoron

Przez większość meczu galaktyczni zmagali się ze świetnie broniącym bramkarzem Alcoron. Dopiero w 82 minucie mocnym uderzeniem na lewy słupek, Holender Rafael Van der Vaart pokonał Juanmę.
Przeczytaj także: Porażka Realu z trzecioligowym AD Alcoron »Real dominował i w sumie mecz rozgrywał się na połowie rywali ale brakowało dokładności w grze. Stojący w bramce Dudek nie miał wiele do roboty.