Real Madryt gromi w Lidze Mistrzów! Koncertowa gra "Królewskich" (wideo)

Piłkarze Realu Madryt jak burza przeszli przez fazę grupową Ligi Mistrzów. „Królewscy” w imponującym stylu awansowali do dalszej fazy rozgrywek, mogąc pochwalić się kompletem sześciu zwycięstw oraz imponującym bilansem bramkowym (16:2).

Real Madryt Gareth Bale

Drużyna z Santiago Bernabeu nawet na chwilę nie zamierza zwalniać tempa, co potwierdziła we wtorkowy wieczór, gromiąc przed własną publicznością Ludogorec Razgrad 4:0.

Gareth Bale

Gospodarze prowadzenie objęli już w 20. minucie, gdy rzut karny pewnie wykorzystał Cristiano Ronaldo. Jeszcze przed przerwą uderzeniem głową gola dla Realu zdobył Gareth Bale, a w drugiej połowie mistrzów Bułgarii dobili Alvaro Arbeloa oraz Alvaro Medran.
Oprócz podopiecznych Ancelottiego awans z grupy B wywalczył również FC Basel, który w decydującej serii spotkań zremisował na wyjeździe 1:1 z Liverpoolem FC. „The Reds” na pocieszenie pozostaje w tym sezonie gra w Lidze Europejskiej.