Real Madryt gromi! Dwucyfrowy wynik. Rayo Vallecano poległo

Piłkarze Realu Madryt pokonali aż 10:2 Rayo Vallecano w meczu 16. kolejki Primera Division. Gdy w 13. minucie spotkania podopieczni Beniteza przegrywali 1:2 fani mogli zastanawiać się, czy Królewscy znów nie zaliczą wpadki. Goście jednak najpierw po kwadransie gry, a następnie po pół godziny stracili dwóch zawodników, a wszystko przez czerwone kartki jakie otrzymał Tito i Baena. Gospodarze jeszcze przed przerwą zdołali strzelić trzy bramki.
Po zmianie stron rzadziła już tylko jedna drużyna, a rywale nie byli w stanie się przeciwstawić. Bale czteroktornie wpisał się na listę strzelców. Benzema zdobył trzy gole. Ronaldo dwa. Natomiast Danilo zdobył bramkę otwierającą wynik meczu.

Real Madryt gromi! Dwucyfrowy wynik. Rayo Vallecano poległo Real Madryt gromi! Dwucyfrowy wynik. Rayo Vallecano poległo Real Madryt gromi! Dwucyfrowy wynik. Rayo Vallecano poległo Real Madryt gromi! Dwucyfrowy wynik. Rayo Vallecano poległo Real Madryt gromi! Dwucyfrowy wynik. Rayo Vallecano poległo Real Madryt gromi! Dwucyfrowy wynik. Rayo Vallecano poległo