Real Madryt dogonił czołówkę. Espanyol skromnie poległ

Piłkarze Realu Madryt wykorzystali fakt, że Atletico podzieliło się w sobotę punktami z Barceloną i w niedziele w meczu 19. kolejki Primera Division pokonali ma wyjeździe 1:0 Espanyol. Po tym zwycięstwie podopieczni Carlo Ancelottiego tracą już tylko trzy punkty do wspomnianych zespołów. Gola na wagę zwycięstwa strzelił w 55. minucie Pepe, który wykorzystał dośrodkowanie Luka Modrica i głową skierował piłkę do bramki.
Słabiej tego dnia zaprezentował się Cristiano Ronaldo, który myślami był już zapewne na poniedziałkowej gali Złotej Piłki. – 100 punktów? To nie jest normalne, ale to jest hiszpańska liga, gdzie są trzy bardzo silne ekipy. Mówiliśmy już o tym wcześniej. Będziemy potrzebować 100 punktów i trzeba tyle ich zdobyć. Nie będzie łatwo, ale mamy na to chęci i nadzieję. Odrobiliśmy punkty, co było naszym celem. Wszystko poszło dobrze. Uważam, że mecz był dobry. Zaczęliśmy wolno i męczyliśmy się w pierwszych piętnastu minutach, ale sądzę, że potem mieliśmy sporo okazji i prezentowaliśmy się dobrze. Po bramce dobrze kontrolowaliśmy sytuację – powiedział po meczu Carlo Ancelotti.

Real Madryt dogonił czołówkę. Espanyol skromnie poległ Real Madryt dogonił czołówkę. Espanyol skromnie poległ Real Madryt dogonił czołówkę. Espanyol skromnie poległ Real Madryt dogonił czołówkę. Espanyol skromnie poległ Real Madryt dogonił czołówkę. Espanyol skromnie poległ Real Madryt dogonił czołówkę. Espanyol skromnie poległ