Radwańska odpadła w Rzymie. Matkowski i Fyrstenberg w drugiej rundzie w Monachium

Agnieszka Radwańska zaciekle walczyła o awans do ćwierćfinału turnieju WTA w Rzymie, ale to Czeszka Lucie Safarova okazała się lepszą zawodniczką, wygrywając 1:6, 6:3, 7:6(1).

Agnieszka Radwańska Agnieszka Radwańska

Mecz Radwańskiej z Safarovą trwał ponad dwie godziny. Po dobrym początku i dominacji w pierwszym secie, Polka zaczęła tracić punkty. Trzeci set był bardzo wyrównany, a ostateczne rozstrzygnięcie przyniósł dopiero tie-break, w którym Czeszka pokazała klasę i wyeliminowała Agnieszkę z dalszej gry.

Agnieszka Radwańska Marcin Matkowski i Mariusz Fyrstenberg

Lepiej poszło dzisiaj Mariuszowi Fyrstenbergowi i Marcinowi Matkowskiemu, którzy w pierwszej rundzie turnieju ATP w Monachium pokonali Ołeksandra Dołgopołowa i Simona Greula 6:1, 6:2.