Logo

Radwańska i Janowicz faworytami do zwycięstwa w Sydney

Już na początku stycznia zostanie rozegrany turniej WTA i ATP w Sydney, w którym Agnieszka Radwańska i Jerzy Janowicz będą jednymi z faworytów do końcowego zwycięstwa. Polka będzie broniła tytułu z tamtego roku, gdzie w finale pokonała bez żadnych problemów 6:0, 6:0 Dominikę Cibulkovą. "Isia" tym razem jest rozstawiona z numerem 1, ale nie będzie miała łatwego zadania z dojściem do finału, bowiem na jej drodze mogą stanąć takie rywalki jak Petra Kvitova, Sara Errani, Andżelika Kerber, czy była liderka rankingu WTA Karolina Woźniacka i Jelena Janković.
Na turnieju pojawi się również nasz najlepszy tenisista, który określany jest przez organizatorów jako jeden z faworytów do końcowego zwycięstwa, a jako jego atut podaje się potężny serwis. Janowicz będzie mógł zmierzyć się z kilkoma czołowymi zawodnikami, m.in. Juanem Martinem del Potro. Turniej ten będzie ostatnim sprawdzianem formy przed wielkoszlemowym Australian Open.

Radwańska i Janowicz faworytami do zwycięstwa w Sydney Radwańska i Janowicz faworytami do zwycięstwa w Sydney Radwańska i Janowicz faworytami do zwycięstwa w Sydney Radwańska i Janowicz faworytami do zwycięstwa w Sydney Radwańska i Janowicz faworytami do zwycięstwa w Sydney Radwańska i Janowicz faworytami do zwycięstwa w Sydney

2013-11-28 - P. Rączka

0

Komentarze do:
Radwańska i Janowicz faworytami do zwycięstwa w Sydney

Podobne artykuły i galerie