Puchar Króla: FC Barcelona pokonała Hospitalet

W meczu 1/16 finału Pucharu Króla piłkarze FC Barcelony pokonali 1:0 w wyjazdowym spotkaniu trzecioligowy CE L'Hospitalet. Jedyną bramkę w meczu zdobył tuż przed przerwą precyzyjnym strzałem zza pola karnego Andres Iniesta. W składzie mistrzów Hiszpanii z powodu kontuzji oraz zgrupowań, zabrakło kilku podstawowych zawodników. Katalończycy z minuty na minutę zaczęli budować swoją przewagę lecz dobrze spisywała się obrona gospodarzy, a także jej bramkarz.
Na dziesięć minut przed końcem gospodarze mogli wyrównać, lecz znakomicie interweniował Pinto.

Puchar Króla: FC Barcelona pokonała Hospitalet Puchar Króla: FC Barcelona pokonała Hospitalet Puchar Króla: FC Barcelona pokonała Hospitalet Puchar Króla: FC Barcelona pokonała Hospitalet Puchar Króla: FC Barcelona pokonała Hospitalet Puchar Króla: FC Barcelona pokonała Hospitalet