Puchar Króla: Atletico Madryt lepsze od Sevilli

Piłkarze Atletico Madryt pokonali 2:1 Sevillę w pierwszym półfinałowym meczu o Puchar Króla. Kibice nie mogli narzekać w tym spotkaniu na brak emocji, bowiem wszystkie bramki padły z rzutów karnych, a sędzia pokazał trzy czerwone kartki. Gospodarze zagrali bez kontuzjowanego Radamela Falcao. Pierwsza połowa była bardzo zacięta i zakończyła się bez goli. To co najciekawsze zaczęło się w drugich czterdziestu pięciu minutach.
Pierwsza bramka padła w 49. minucie, a zdobył ją Costa. Chwilę wcześniej za zagranie piłki ręką boiska opuścił Spahić. Kilka minut później sytuacja była niemal identyczna - ręka futbolówkę dotknął Godin, a Negredo po chwili umieścił ją w siatce. Nie inaczej było w 71. minucie, gdy Navarro zagrał ręką, a karny ponownie wykorzystał Costa. Tym razem sędzia pokazał już tylko żółty kartonik. Trzecią czerwoną kartkę zobaczył nieco później Navarro.

Puchar Króla: Atletico Madryt lepsze od Sevilli Puchar Króla: Atletico Madryt lepsze od Sevilli Puchar Króla: Atletico Madryt lepsze od Sevilli Puchar Króla: Atletico Madryt lepsze od Sevilli Puchar Króla: Atletico Madryt lepsze od Sevilli Puchar Króla: Atletico Madryt lepsze od Sevilli