Puchar Francji: PSG wyeliminowało Marsylię

Paris Saint-Germain pokonało 2:0 Olympique Marsylia i awansowało do ćwierćfinału Pucharu Francji. Obie drużyny spotkały się po raz drugi w ostatnim czasie - w weekend grały ze sobą w Ligue 1, padł tam identyczny wynik. W wyjściowym składzie gospodarzy od pierwszych minut na boisku pojawił się David Beckham. Były gracz Los Angeles Galaxy nie miał udziału przy żadnej z bramek, za to pod koniec meczu otrzymał żółtą kartkę.
Bohaterem tej konfrontacji został Zlatan Ibrahimović. Szwed zdobył obie bramki dla swojej drużyny - najpierw z akcji w pierwszej połowie, a następnie w drugiej z rzutu karnego. - Zawsze lepiej jest zacząć mecz od początku, niż wchodzić z ławki. To była przyjemność. W Paryżu czuję się jak w domu. Gram u boku znakomitych piłkarzy - powiedział Beckham.

Puchar Francji: PSG wyeliminowało Marsylię Puchar Francji: PSG wyeliminowało Marsylię Puchar Francji: PSG wyeliminowało Marsylię Puchar Francji: PSG wyeliminowało Marsylię Puchar Francji: PSG wyeliminowało Marsylię Puchar Francji: PSG wyeliminowało Marsylię