Pucha Włoch: Juventus z trudem pokonał Bologne

Piłkarze Juventusu Turyn pokonali 2:1 po dogrywce Bologne, dzięki czemu awansowali do ćwierćfinału Pucharu Włoch. Stara Dama dość długo męczyła się z niemal ostatnim zespołem w Seria A. W 90. minucie prowadzenie gospodarzom dał Emanuele Giaccherini i w zasadzie wydawało się, że jest już po meczu. Gdy wszyscy odliczali końcowe sekundy, dość niespodziewanie wyrównał Andrea Raggi.
Podopieczni Antonio Conte nie zamierzali jednak przegrać tego spotkania i w 102. minucie Claudio Marchisio zdobył - jak się później okazało, zwycięskiego gola.

Pucha Włoch: Juventus z trudem pokonał Bologne Pucha Włoch: Juventus z trudem pokonał Bologne Pucha Włoch: Juventus z trudem pokonał Bologne Pucha Włoch: Juventus z trudem pokonał Bologne Pucha Włoch: Juventus z trudem pokonał Bologne Pucha Włoch: Juventus z trudem pokonał Bologne