Primiera Division: Falcao strzelił pięć goli w meczu. Atletico gromi Deportivo

Radamel Falcao po raz kolejny zaprezentowal swój geniusz piłkarski, wpisując się aż pięć razy w jednym meczu na listę strzelców. Dzięki znakomitej skuteczności Kolumbijczyka Atletico Madryt pokonało aż 6:0 Deportivo La Coruna w meczu 15. kolejki Primiera Division. Początek spotkania był wyrównany, a Los Rojiblancos rozpoczęli swój festiwal strzelecki w 23. minucie, gdy Costa wykorzystał dobre dośrodkowanie z rzutu rożnego.
Gospodarze na przerwę schodzili z trzybramkową przewagą, a w drugiej połowie ponownie zaaplikowali przeciwnikom taką samą ilość goli. Dzięki pięciu trafieniom Falcao awansował na drugie miejsce w klasyfikacji króla strzelców - ma 16 bramek.

Primiera Division: Falcao strzelił pięć goli w meczu. Atletico gromi Deportivo Primiera Division: Falcao strzelił pięć goli w meczu. Atletico gromi Deportivo Primiera Division: Falcao strzelił pięć goli w meczu. Atletico gromi Deportivo Primiera Division: Falcao strzelił pięć goli w meczu. Atletico gromi Deportivo Primiera Division: Falcao strzelił pięć goli w meczu. Atletico gromi Deportivo Primiera Division: Falcao strzelił pięć goli w meczu. Atletico gromi Deportivo