Primera Divison: Real Madryt zdobył pierwszy komplet punktów w nowym sezonie

Dopiero w 3. kolejce Primera Divison piłkarze Realu Madryt zdobyli pierwszy komplet punktów. Po remisie i sensacyjnej porażce, Królewscy pokonali 3:0 Granadę. Jose Mourinho zdecydował się wystawić od pierwszych minut Lukę Modrića i okazało się to strzałem w dziesiątkę, gdyż Chorwat był jednym z najlepszych graczy na boisku. Gospodarze po pierwszej połowie prowadzili 1:0 po golu Cristiano Ronaldo.
Dziesięć minut po zmianie stron Portugalczyk podwyższył prowadzenie dla swojej drużyny, a kolejny raz fatalnie w bramce zaprezentował się Tono Martinez. Dzieła zniszczenia dopełnił Gonzalo Higuain, który wykorzystał podanie Benzemy trafiają do... pustej bramki.

Primera Divison: Real Madryt zdobył pierwszy komplet punktów w nowym sezonie Primera Divison: Real Madryt zdobył pierwszy komplet punktów w nowym sezonie Primera Divison: Real Madryt zdobył pierwszy komplet punktów w nowym sezonie Primera Divison: Real Madryt zdobył pierwszy komplet punktów w nowym sezonie Primera Divison: Real Madryt zdobył pierwszy komplet punktów w nowym sezonie Primera Divison: Real Madryt zdobył pierwszy komplet punktów w nowym sezonie