Primera Divison: Real Madryt pokonał Rayo Vallecano

Real Madryt pokonał 2:0 Rayo Vallecano w wyjazdowym meczu 5. kolejki Primera Division. Podopieczni Jose Mourinho na początku mieli spore problemy z rywalem, ale gol zdobyty przez Karima Benzeme w 13. minucie spotkania, nieco zrzucił ciężar z ich nóg i grali już na większym luzie. Przed upływem pierwszej połowy gospodarze mogli doprowadzić do wyrównania, ale dobrze w bramce spisywał się Casillas.
Po zmianie stron Królewscy złapali większy wiatr w żagle, ale wystarczyło to zaledwie tylko na jednego gola. Zdobył go Cristiano Ronaldo i to w dodatku z rzutu karnego. Nie ma co ukrywać, że choć mistrzowie Hiszpanii zagrali w miarę przyzwoicie, to gdyby byli w formie powinni zdobyć minimum cztery bramki.

Primera Divison: Real Madryt pokonał Rayo Vallecano Primera Divison: Real Madryt pokonał Rayo Vallecano Primera Divison: Real Madryt pokonał Rayo Vallecano Primera Divison: Real Madryt pokonał Rayo Vallecano Primera Divison: Real Madryt pokonał Rayo Vallecano Primera Divison: Real Madryt pokonał Rayo Vallecano