2014.12.13//  M. Mikołajczyk
Piłkarze Valencii CF w ostatnim czasie zawodzili w Primera Division, ale w sobotę przełamali swoją niemoc i w wielkim stylu sięgnęli po ósmą wygraną w sezonie. „Nietoperze” na Estiado Mestalla nie dały najmniejszych szans Rayo Vallecano. Gospodarze zaaplikowali swoim rywalom trzy gole, zachowując przy tym czyste konto.
Valencia CF
Valencia CF
Valencia CF

Bohaterem miejscowych okazał się być Sofiane Feghouli. Algierski pomocnik dwukrotnie wpisał się na listę strzelców, w 13. oraz 34. minucie, a jeszcze przed przerwą przyjezdnych wspaniałym uderzeniem z pola karnego dobił Pablo Piatti.
Valencia po 15. kolejkach hiszpańskich rozgrywek zajmuje w tabeli piąte miejsce. W innym sobotnim pojedynku FC Barcelona niespodziewanie straciła punkty, remisując 0:0 ze skazywanym na pożarcie Getafe. Przypomnijmy, że w piątek Real Madryt rozbił na wyjeździe 4:1 Almerię.

Źródło: inf. własna/youtube.com