Primera Division: Sevilla sensacyjnie przegrywa z Granadą

Do sporej niespodzianki doszło w ostatnim spotkaniu 10. kolejki ligi hiszpańskiej. Sevilla przegrała 1:2 na własnym stadionie z Granadą. Dla gospodarzy była to pierwsza porażka w tym sezonie. Podopieczni Marcelino Torala zaczęli fantastycznie, bowiem na prowadzenie wyszli już w pierwszej minucie spotkania, za sprawą gola Manu. Zapowiadał się pogrom, lecz bardzo dobrze w bramce  gości spisywał się Roberto, a i też trzeba przyznać, że napastnicy Sevilli mieli rozregulowane celowniki.
Beniaminek wyrównującą bramkę zdobył dość niespodziewanie w 76. minucie, a do siatki trafił Alexandre De Geijo. Po tym golu goście ruszyli za ciosem i w ostatnich minutach meczu zdobyli zwycięską bramkę, a z gola mógł cieszyć się Mikel Rico.

Primera Division: Sevilla sensacyjnie przegrywa z Granadą Primera Division: Sevilla sensacyjnie przegrywa z Granadą Primera Division: Sevilla sensacyjnie przegrywa z Granadą Primera Division: Sevilla sensacyjnie przegrywa z Granadą Primera Division: Sevilla sensacyjnie przegrywa z Granadą Primera Division: Sevilla sensacyjnie przegrywa z Granadą