Primera Division: Real wygrał derby Madrytu z Atletico

Real pokonał 2:0 Atletico w 246. derbach Madrytu, rozgrywanych w ramach 14. kolejki Primera Division. Mistrzowie Hiszpanii od początku prezentowali się znacznie lepiej od rywala, który ku zaskoczeniu zajmuje ciągle pozycje wicelidera tabeli. Wynik spotkania otworzył już w 16. minucie Cristiano Ronaldo, popisując się precyzyjnie wykonanym rzutem wolnym - za ten element gry był jeszcze nie tak dawno krytykowany.
Portugalczyk błyszczał zwłaszcza w drugiej połowie, ciągle wypracowując sobie, bądź kolegom, dogodne okazje do zdobycia gola. Po upływie godziny gry Królewscy podwyższyli prowadzenie, a tym razem na listę strzelców wpisał się Ozil, wykorzystując podanie od... CR7.

Primera Division: Real wygrał derby Madrytu z Atletico Primera Division: Real wygrał derby Madrytu z Atletico Primera Division: Real wygrał derby Madrytu z Atletico Primera Division: Real wygrał derby Madrytu z Atletico Primera Division: Real wygrał derby Madrytu z Atletico Primera Division: Real wygrał derby Madrytu z Atletico