Primera Division: Real rozgromił Deportivo, Barcelona tylko zremisowała

2010.10.04//  D. Pęgiel
Real Madryt wygrał z Deportivo La Coruna 6:1. Tym samym madrycki zespół poprawił dotychczasowy bilans – w poprzednich 40 meczach „Królewscy” wygrali na Santiago Bernabeu z drużyną z La Coruni 33 razy, a przegrali tylko dwa. Wczorajszy pojedynek rozstrzygnął się już w pierwszej połowie, w której Real zdobył trzy gole.
Kolejne punkty straciła FC Barcelona, która zremisowała u siebie z Realem Mallorcą 1:1. Prowadzenie dla gospodarzy uzyskał Lionel Messi, jednak jeszcze przed przerwą wyrównać zdołał Emilio Nsue.
Primera Division: Real rozgromił Deportivo, Barcelona tylko zremisowała Real Madryt

Pozycję lidera obroniła Valencia, wygrywając z Atheltic Bilbao 2:1. Dwa z trzech goli padły w doliczonym przez sędziego czasie gry.

Źródło: google.com