Primera Division: Real Madryt wysoko pokonał Espanyol Barcelona

Piłkarze Realu Madryt pokonali aż 5:0 Espanyol Barcelona w meczu 25. kolejki Primera Division. Królewscy dzięki tej wygranej utrzymali przewagę 10 punktów nad FC Barceloną. Gospodarze od samego początku spotkania byli stroną dominującą, a udokumentowali to już w 24. minucie - trzydziestą bramkę w sezonie strzelił Cristiano Ronaldo. Jeszcze przed przerwą zdołał podwyższyć Sami Khedira, który wykorzystał podanie swojego kolegi z reprezentacji - Mesuta Ozila.
Podopieczni Jose Mourinho po przerwie nie zwolnili tempa. Swoją niemoc zdołał przełamać w końcu Gonzalo Higuain, który wykorzystał podanie Kaki. Brazylijczyk rozgrywał w tym dniu fenomenalne spotkanie, co zdołał potwierdzić także golem. Piąta bramka to ponownie akcja duetu Kaka - Higuain.

Primera Division: Real Madryt wysoko pokonał Espanyol Barcelona Primera Division: Real Madryt wysoko pokonał Espanyol Barcelona

- Czułem się dobrze tej nocy i gdy mecz się zakończył byłem szczęśliwy. Takie spotkania budują pewność siebie, postaramy się pozostać na tym poziomie jak najdłużej. Mamy cały tydzień by przygotować się do meczu z Betisem. Musimy kontynuować nasz zwycięski marsz - powiedział Kaka.