Primera Division: Real Madryt wygrał z Rayo Vallecano

Piłkarze Realu Madryt pokonali 2:0 Rayo Vallecano w derbowym spotkaniu 24. kolejki Primera Division. Jose Mourinhio zdecydował się w tym meczu na lekkie zmiany składzie, dzięki którym na występ od pierwszych minut mógł liczyć m.in. Kaka, Essien i Morata. Gospodarze już po dwóch minutach objęli prowadzenie, po tym jak Mesut Oezil zagrał w polu karnym do Moraty, a wychowankowi klubu pozostało już tylko umieścić piłkę w siatce.
Dziesięć minut później było już 2:0, a w roli głównej po raz kolejny wystąpić reprezentant Niemiec, tym razem zagrywając do Sergio Ramosa. W 18. minucie obrońca Realu Madryt musiał opuścić boisko, bowiem na przełomie kilkunastu sekund zobaczył dwie żółte kartki. Real do końca musiał grać w osłabieniu, ale wynik nie uległ już zmianie.

Primera Division: Real Madryt wygrał z Rayo Vallecano Primera Division: Real Madryt wygrał z Rayo Vallecano Primera Division: Real Madryt wygrał z Rayo Vallecano Primera Division: Real Madryt wygrał z Rayo Vallecano Primera Division: Real Madryt wygrał z Rayo Vallecano Primera Division: Real Madryt wygrał z Rayo Vallecano