Primera Division: Real Madryt rozbił Osasunę. Genialny Cristiano Ronaldo

Real Madryt w ostatnim czasie kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa. „Królewscy” po wygranym meczu z Bayernem Monachium w półfinale Ligi Mistrzów nie zamierzają zwalniać tempa. Podopieczni Carlo Ancelottiego tym razem nie dali w lidze najmniejszych szans Osasunie Pampelunie.

Cristiano Ronaldo Real Madryt

Wynik spotkania już w 6. minucie wspaniałą bramką otworzył Cristiano Ronaldo. Portugalczyk fantastycznym golem popisał się również na początku drugiej połowy i po 52. minutach gry gospodarze prowadzili 2 do 0. Real nie miał litości dla broniącej się przed spadkiem Osasuny i jeszcze dwukrotnie za sprawą Sergio Ramosa oraz Daniela Carvajala wpakował piłkę do siatki.
W innych spotkaniach hiszpańskiej Primera Division Rayo Vallecano rozbiło na wyjeździe 3:0 Granadę CF, a Getafe zdobyło cenne trzy punkty za skromne zwycięstwo nad Malagą. W niedzielę dokończenie 35. kolejki. Bardzo trudne zadanie czeka lidera rozgrywek. Piłkarze Atletico Madryt powalczą z Valencią, z kolei FC Barcelona stoczy bój z Villarealem.