Primera Division: Real Madryt pokonał Real Sociedad

Piłkarze Realu Madryt po dwóch ostatnich remisach w lidze, tym razem pokonali 5:1 Real Sociedad San Sebastian w meczu 29. kolejki Primera Division i utrzymali tym samym sześć punktów przewagi nad FC Barceloną. Gospodarze już po 40 minutach gry prowadzili 3:0, a bramki kolejno dla Królewskich zdobywali: Higuain, Cristiano Ronaldo i Karim Benzema. Tuż przed przerwą gola samobójczego trafił Sergio Ramos.
Po zmianie stron Real ciągle naciera i dość szybko podwyższył prowadzenie, po ponownych golach Francuza i Portugalczyka. Dla Ronaldo było to trafienie 100 i 101 w lidze hiszpańskiej. Piłkarz ten pobił tym samym rekord w najszybszym strzeleniu stu goli w Primera Division

Primera Division: Real Madryt pokonał Real Sociedad Primera Division: Real Madryt pokonał Real Sociedad Primera Division: Real Madryt pokonał Real Sociedad Primera Division: Real Madryt pokonał Real Sociedad Primera Division: Real Madryt pokonał Real Sociedad Primera Division: Real Madryt pokonał Real Sociedad