Primera Division: Real Madryt pokonał Mallorcę

W meczu 28. kolejki Primiera Division piłkarze Realu Madryt pokonali aż 5:2 Mallorcę. Wynik nie obrazuje w pełni tego, jak musieli męczyć się z rywalem podopieczni Jose Mourinho. Mistrzowie Hiszpanii dwukrotnie gonili wynik, a pierwsza połowa zakończyła się ich porażką 1:2. Decydująca o losach meczu była druga połowa, a w zasadzie jej pięć minut, bowiem w takim odstępie czasu Królewscy trzykrotnie trafiali do siatki.
Najlepiej na murawie w drużynie gospodarzy zaprezentował się Higuain, który oprócz dwóch bramek zaliczył także asystę. Pozostałe gole były autorstwa Ronaldo, Modrica i Benzemy. Dzięki tej wygranej Real Madryt utrzyma po tej kolejce pozycję wicelidera w tabeli. W następnej kolejce ich rywalem będzie Real Saragossa. Zespół nie może zapomnieć o rozgrywkach hiszpańskich i myśleć tylko o Lidze Mistrzów, bowiem za ich plecami jest ciągle blisko Atletico Madryt.

Primera Division: Real Madryt pokonał Mallorcę Primera Division: Real Madryt pokonał Mallorcę Primera Division: Real Madryt pokonał Mallorcę Primera Division: Real Madryt pokonał Mallorcę Primera Division: Real Madryt pokonał Mallorcę Primera Division: Real Madryt pokonał Mallorcę