Primera Division: Messi dał zwycięstwo Barcelonie w meczu z Osasuną

FC Barcelona musiała sporo się namęczyć, aby odnieść zwycięstwo w meczu z Osasuną Pampeluna w 2. kolejce Primera Division. Zespół Tito Vilanova schodząc do szatni w pierwszej połowie przegrywał 0:1, po tym jak Joseb Llorente oddał strzał pod poprzeczkę Victora Valdesa. Duma Katalonii miała sporo problemów, aby przejść szyki obronne gospodarzy.
Po zmianie stron gra wicemistrzów Hiszpanii wyglądała już znacznie lepiej. Bramkę wyrównująca udało się jednak zdobyć dopiero na kwadrans przed końcem, a na listę strzelców wpisał się Lionel Messi. Argentyńczyk cztery minuty później zapewnił zwycięstwo swojej drużynie i cenne trzy punkty.

Primera Division: Messi dał zwycięstwo Barcelonie w meczu z Osasuną Primera Division: Messi dał zwycięstwo Barcelonie w meczu z Osasuną Primera Division: Messi dał zwycięstwo Barcelonie w meczu z Osasuną Primera Division: Messi dał zwycięstwo Barcelonie w meczu z Osasuną Primera Division: Messi dał zwycięstwo Barcelonie w meczu z Osasuną Primera Division: Messi dał zwycięstwo Barcelonie w meczu z Osasuną