Primera Division: FC Barcelona wygrała z Malagą

W drugiej kolejce Primera Division piłkarze FC Barcelony pokonali na wyjeździe 1:0 Malagę CF. W składzie gospodarzy swój debiut zaliczył Bartłomiej Pawłowski, ale niczym specjalnym się nie wyróżnił na tle tak silnego rywala. Drużyna z Andaluzji od samego początku była nastawiona na defensywę i co jakiś czas starała się przeprowadzić akcję z kontry, które jednak nie były tak groźne jakby tego oczekiwał chociażby trener zespołu.
Zwycięski gol padł w 44. minucie, po tym jak Alexis Sanchez odegrał piłkę do Adriano, a ten uderz sprzed pola karnego w światło bramki. W tej sytuacji nie popisał się Caballero, bowiem spokojnie powinien wybronić to uderzenie. Więcej goli już nie padło, choć w drugiej połowie nie brakowało okazji do podwyższenia prowadzenia.

Primera Division: FC Barcelona wygrała z Malagą Primera Division: FC Barcelona wygrała z Malagą Primera Division: FC Barcelona wygrała z Malagą Primera Division: FC Barcelona wygrała z Malagą Primera Division: FC Barcelona wygrała z Malagą Primera Division: FC Barcelona wygrała z Malagą