Primera Division: FC Barcelona wygrała z Granadą. Messi bohaterem

W mecz 24. kolejki Primera Division piłkarze FC Barcelony pokonali w wyjazdowym meczu 2:1 Granadę. Gospodarze, którzy nie tak dawno odebrali punkty Realowi Madryt, byli bliscy sprawienia kolejnej sensacji, bowiem po pierwszej połowie prowadzili i prezentowali się znakomicie. Wicemistrzowie Hiszpanii mają jednak w swoim składzie genialnego Messiego, który dwoma trafieniami w drugiej połowie zapewnił cenne zwycięstwo swojej drużynie, wpisując się po raz kolejny na kartę historii.
Argentyńczyk strzelił swoją bramkę numer 300 trafień w barwach Barcelony, jeszcze przed ukończeniem 26 lat. Piłkarze Tito Vilanova, którego w tym meczu zastępował Jordi Roura, w pierwszej połowie spisali się fatalnie, a powodem tego mogło być zbliżające się spotkanie z Milanem. Po zmianie stron Duma Katalonii grała już swój futbol i mogła cieszyć się z trzech punktów.

Primera Division: FC Barcelona wygrała z Granadą. Messi bohaterem Primera Division: FC Barcelona wygrała z Granadą. Messi bohaterem Primera Division: FC Barcelona wygrała z Granadą. Messi bohaterem Primera Division: FC Barcelona wygrała z Granadą. Messi bohaterem Primera Division: FC Barcelona wygrała z Granadą. Messi bohaterem Primera Division: FC Barcelona wygrała z Granadą. Messi bohaterem